Proefgerichte les      
         
      paard/pony proef
Dinsdag: 21.30 - 21.40: Linda Verschuren Vigaro F12
  21.40 - 21.50 : Angela Mallens Vosje F14
  21.50 - 22.00: Armand Teunissen Marengo F8
         
Woensdag: 16.50 - 17.00: Fenna de Lange Uzi F2
  17.00 - 17.10: Kiki Rombouts pimpernel F7
  17.10 - 17.20 : Rinke Houke Wildrose F5
  17.20 - 17.30 : Lois vd Anker Cochero F1
  19.00 - 19.10: Carice de Graaf Winnie F3
  19.10 - 19.20: Sam Lambregts Arrabella F3
  19.20 - 19.30 : Maartje Luiten Rex F13
         
         
Donderdag: 17.00-17.10 uur Lucy Meulemans tonny test
  17.10 - 17.20: Sophie Frannsens Winnie F4
  17.20 - 17.30 : Faye Hondsmerk Tonny F3
  17.30 - 17.40 : Sophie van Gennip Cochero F4
  17.40 - 17.50: Rosalie Huijbregts Zycarlos F4
  17.50 - 18.00: Demi de Koning iris test
  18.00 - 18.10 Jessica Huijbregts vigaro F16
  18.10 - 18.20 Celia van Gennip belize F10
         
         
Zaterdag: 08.50 - 09.00 : Evelyne Deckers Tonny F1
  09.00 - 09.10 : Nina Elzakker arrabella F7
  09.10 - 09.20 : Celeste Post cochero F1
  09.20 - 09.30 : Soraya Drost uzi F1
  12.30 - 12.40: Amy van Steenderen pimpernel F2
  12.40 - 12.50: Kely Lens uzi F4
  12.50-13.00: rinke Houke Wildrose F5
STARTLIJST FNRS WEDSTRIJD:    
         
Groep 1: Start om 09:00 UUR    
1 test Lucy meulemans tonny  
2 test Demi de Koning iris  
         
3 F1 Eveline Deckers Tonny  
4 F1 Celeste Post cochero  
5 F1 Soraya Drost uzi  
6 F1 Lois vd Anker Cochero  
         
7 F2 Fenna de Lange Uzi  
8 F2 Amy van Steenderen pimpernel  
         
9 F3 Carice de Graaf Winnie  
10 F3 Sam Lambregts Arrabella  
11 F3 Faye Hondsmerk Tonny  
         
12 F7 Nina Elzakker Arrabella  
         
13 F13 Esmee Hollaar Princess  
         
  Groep 2: start om 11.00 uur    
14 F4 Kely Lens Uzi  
15 F4 Sophie van Gennip Cochero  
16 F4 Rosalie Huijbregts Zycarlos  
17 F4 Sam Nijkamp: iris  
         
18 F5 Sophie Franssens Winnie  
19 F5 Chenna de Winter pimpernel  
20 F5 Rinke Houke Wildrose  
         
21 F6 Suze Hollaar Princess  
22 F6 Josephine Crop Cochero  
23 F6 Kiki Rombouts pimpernel  
         
24 F10 Celia van Gennip Belize  
25 F13 Maartje Luiten Rex  
26 F8 Mariska van Oirschot Bonfire  
27 F13 Jessica Huybregts Vigaro  
28 F8 Armand Teunissen Marengo  
29 F12 Linda Verschuren Vigaro  
30 F14 Angela Mallens Vosje